Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

Paul Pörtner • BLÁZNIVÉ NŮŽKY

divadelní předplatné VČD
Datum: Čtvrtek 21. ledna 2016 v 19:00 hodin
Místo: Divadlo Karla Pippicha

Paul Pörtner • BLÁZNIVÉ NŮŽKY

Vražedná interaktivní komedie z prostředí kadeřnického salónu. Zažili jste někdy v divadle, že by sami diváci ovlivňovali děj hry, mluvili s postavami a vypátrali vraha? Ne? Tak tohle všechno s námi zažijete... 

Bláznivé nůžky jsou detektivní crazy komedie. Možná si myslíte, že je to bláznivá kombinace, ale tyto věci jdou náhodou báječně dohromady. Budete v napětí, ale zároveň se budete skvěle bavit! 
Hra vás zavede do kadeřnického salónu se svérázným a zábavným personálem. Přichází několik náhodných i stálých zákazníků. Najednou se o patro výš stane vražda a jedinými, opravdu nestrannými pozorovateli a svědky jsou diváci. Jenom oni mohou vypovídat a usvědčit vraha. Věřte, že této bláznivé zábavy se rádi zúčastníte. Ještě nikdy se vám totiž nestalo, abyste mohli ovlivnit děj hry, mluvit s postavami a dokonce vypátrat vraha! A pořád se bavit!
Zdá se, že tato kombinace divadelních chutí má něco do sebe, protože původní provedení Bláznivých nůžek v Bostonu se dočkalo dokonce zápisu do Guinnessovy knihy rekordů, hraje se tam totiž s úspěchem už přes dvacet let.

Hrají: Petra Janečková, Alexandr Postler, Ladislav Špiner, Milan Němec, Petr Dohnal, Dagmar Novotná

Režie: Petr Novotný

Na obrázku: L. Špiner, P. Janečková a D. Novotná v Bláznivých nůžkách na Malé scéně ve dvoře, foto J. Sejkora

Představení je součástí předplatného Pardubice hrají (v) Chrudimi. Vstupenky na představení lze zakoupit jako předplatné, ale i jednotlivě. 

Cena předplatného:  660 a 780 Kč (kompletní abonmá)

260 a 300 Kč (pouze jednotlivé vstupné)

Více informací na webu zde.