Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

Devítka & Pouta

koncert
Datum: Úterý 12. dubna 2016 v 19:00 hodin
Místo: Malá scéna Divadla Karla Pippicha

Předprodej vstupenek v Divadle Karla Pippicha, tel. 603881003, PO-ČT 14–18, PÁ 14–17 h nebo v Turistickém informačním centru Chrudim, tel. 773993333, PO-PÁ 8-12, 12:30-16, SO 8-12. Online předprodej je k dispozici na uvedeném odkazu.

Kapely Pouta a Devítka patří mezi špičku nastupující generace muzikantů a již dlouho známá jména a opory v oblasti folkové a country muziky. Široké zázemí posluchačů a velký zájem pořadatelů kulturních akcí je odrazem dlouholetých zkušeností a koncertních i festivalových vystoupení po celých Čechách i na Slovensku.

Pouta ve svém 13 roce hraní mají na kontě 2 autorská CD a jádro kapely tvoří především zkušení muzikanti, hrající společně již dříve v předchozí kapele – Radek Novák, Šárka Fuchsová a Andrea Troníčková. Současnou sestavu pak doplňují klávesista a kytarista Ivan Šmejda a baskytarista David Brom.

Devítka je skupina s více než dvacetiletou tradicí. V jejím středu je kytarista, zpěvák a písničkář Honza Brož, současně s ním pak vystupují Jindřiška Brožová, Petr Havrda, Madla Klupková a Honza Klupka. Celou řadu CD doplní letošní rok zbrusu nově nahrané písničky opět především z dílny Honzy Brože.