Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

FRIDA - MALOVAŤ A MILOVAŤ

divadelní představení
Datum: Středa 26. října 2016 v 19:00 hodin
Místo: Divadlo Karla Pippicha

Předprodej vstupenek v Divadle Karla Pippicha, tel. 603881003, PO-ČT 14–18, PÁ 14–17 h nebo v Turistickém informačním centru Chrudim, tel. 773993333, PO-PÁ 8-12, 12:30-16, SO 8-12. Online předprodej je k dispozici na uvedeném odkazu.

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ - skupina A

Původní slovenský muzikál s hudbou skladatele a producenta Rudolfa Geriho, autora libreta a textů písní Daniela Heviera a spoluautora libreta a režiséra Karola Vosátka.

Životní příběh legendární mexické malířky Fridy Kahlo je plný vášně, lásky, humoru, podmanivé hudby a tance. Prožijte ho s námi na vlastní kůži.

Život a dílo excentrické malířky Frídy a jejího životního partnera Diega Rivery jsou přitažlivé i dnes. Autoři tohoto díla se soustředili na hloubku myšlenek a vnitřní poselství, které bylo základním obsahem i oskarového filmu Frida Kahlo s očarující Salmou Hayek.

Skvělé výkony sólistů, tanečníků, nápadité kostýmy, fantastická hudba spolu se živým orchestrem Vám předvedou oslavu nezkrotného života jedné z nejvýznamnějších malířek 20. století.

Réžia: Karol Vosátko

V alternaci účinkují: Katarína Ivanková, Tomáš Palonder, Marcel Ochránek, Jakub Ružička, Mirka Partlová, Natália Puklušová a další. Živý orchestr.

Foto: LSZ Photography

Uvádí: Teatro Wüstenrot – Bratislavské hudební divadlo