Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

ZPÍVÁNÍ V DEŠTI

divadelní předplatné VČD
Datum: Úterý 15. března 2016 v 19:00 hodin
Místo: Divadlo Karla Pippicha

Betty Comden - Adolph Green - Nacio Herb Brown - Arthur Freed - ZPÍVÁNÍ V DEŠTI

Slavné muzikálové melodie, skvělá stepařská a taneční čísla, humor a zábava. A navíc pořádná porce lásky v hollywoodských filmových ateliérech na konci 20. let minulého století, v čase, kdy se rodil zvukový film. 

Zpívání v dešti zasazuje obvyklý milostný příběh do Hollywoodu konce 20. let a neodolatelným způsobem paroduje zmatky kolem převratné novinky ve filmovém průmyslu. Je konec éry němého filmu, nastupuje film zvukový. Don Lockwood a Lina Lamontová natáčí v ateliérech nový historický film. Fanoušci je zbožňují, ale právě zvukový film odhalí, že božská Lina má velmi nepříjemný hlas, který by dav nadšenců okamžitě vypískal. Donův přítel, muzikant Cosmo Brown přijde s převratnou možností nadabovat hlavní hrdinku talentovanou adeptkou herectví Kathy Seldonovou. A láska je na scéně – Don se do Kathy bláznivě zamiluje! Když se pak odhalí podvod, že Kathy dabuje Linu, nic už nebrání ani lásce ani startu hvězdné kariéry Kathy. 

Muzikál Zpívání v dešti vychází z hollywoodské klasiky – filmu Singin' in the Rain z roku 1952 s Debbie Reynoldsovou, Donaldem O'Connorem a Genem Kellym. Kromě známé písně Singin' in the Rain nabízí další skvělé melodie a především taneční a úchvatné stepařské kreace. Je typickým rodinným muzikálem, který potěší a pobaví diváky všech věkových kategorií.

Režie: Petr Novotný

Hrají: Josef Pejchal, Martina Sikorová, Jan Musil, Petra Janečková, Martin Mejzlík, Jan Hyhlík, Alexandr Postler, Dagmar Novotná, Romana Chvalová

Představení je součástí předplatného Pardubice hrají (v) Chrudimi. Vstupenky na představení lze zakoupit jako předplatné, ale i jednotlivě. 

Cena předplatného:  660 a 780 Kč (kompletní abonmá)

260 a 300 Kč (pouze jednotlivé vstupné)

Více informací na webu zde.